Nareszcie!

14 grudnia, 2023 Hanna Bakuła Bez kategorii 0 komentarze

Myślę, że nie tylko ja byłam w zeszłym tygodniu zdenerwowana i niepewna, bo zachowanie posłów PiS było tak bez sensu, że wszystko mogło się wydarzyć. I wydarzyło się. Poseł Kaczyński dał plamę i potwierdził swoją klasę nazywając Tuska agentem niemieckim, choć przedtem uważał, że Tusk znacząco całował Putina. Czary dopełnił Poseł Brown w sposób finezyjny, dając wyraz swojemu wsiowemu antysemityzmowi. Gdyby pomyślał co robi, to może by się sam popsikał gaśnicą. Czy można zachowywać się jak łobuz, nie myśląc jak to wpłynie na opinię naszego Kraju? Jeden bałwan decyduje o negatywnej opinii o 38 milionach Polaków. To taka wisienka na torcie PiS, bo sporo zrobili żeby zszargać opinię o naszym kraju. Trochę mi już lepiej, bo zanosi się na pogodne rządzenie i sprzątanie, tej stajni Augiasza (sprawdzić w Necie)

Miałam przyjemność spotkać wielu wybranych posłów do Sejmu i Senatu, jak również panie i panów Ministrów.

Serdecznie gratuluję. Rząd nareszcie pełen jest młodych, szykownych, pogodnych kobiet i mężczyzn.

Miło popatrzeć. Chochoły PiSowskie ze złośliwymi uśmieszkami i uczniowskimi szeptami, wyglądały jak skandynawskie Trolle, które obsiadły Sejm. Jestem portrecistką i naprawdę przykro było patrzeć na skrzywione buzie po prawej stronie Sali Sejmu. Uff!

Koniec katorgi estetycznej i nie tylko!

Najbardziej cieszy mnie nominacja Barbary Nowackiej, wspaniałej córki moich przyjaciół, Izy Jarugi Nowackiej i prof. Jerzego Pawła Nowackiego. Znam Basię od lat i z dumą patrzyłam, jak staje się dojrzałym politykiem. Resort Edukacji, który objęła jest moim konikiem. Z przerażeniem śledziłam wygibasy ministra Czarnka i jestem pewna, że Basia zmieni wszystko. Jest astrologicznym Bykiem, co daje jej stabilność i siłę. Na razie rozwiązuje problem religii w szkołach i pensji dla nauczycieli. To od nich zależy jakie będzie społeczeństwo za 20 lat, bo teraz edukacja w pojęciu klasycznym nie istnieje. Basiu, wszyscy moi znajomi i ja składamy Ci najserdeczniejsze życzenia dalszych sukcesów i zdrowia, bo masz mnóstwo pracy.

Przykro nam, ale dodawanie komentarzy jest zablokowane