Blog wcześniak

24 czerwca, 2020 Hanna Bakuła Bez kategorii 0 komentarze

Piszę wcześniej, żeby nie być torturowana za łamanie ciszy wyborczej. Jestem pełna dobrych myśli i wierzę w sukces Demokracji, o ile się zmobilizujemy i nie będziemy mówili, że „od nas i tak nic nie zależy” .Od nas wszystko zależy! Prawo  do głosowania jest przywilejem, odbieranym tylko przestępcom. Społeczeństwa obywatelskie rozumieją jego ważność.

 Z radością obserwuję wpisy na Facebooku, gdzie sztab wyborczy Rafała Trzaskowskiego dwoi się i troi, żebyśmy wygrali. Do tego potrzebna jest frekwencja i głosowanie na kandydata, który ma szanse. Najpierw trzeba zabić smoka, potem wszystko się ułoży, nie ma się co spierać i dzielić włos wyborczy na czworo przed ubiciem gadziny.

Wszystko zależy od naszej dojrzałości  i zrozumienia, jak ważna jest frekwencja. Strona przeciwna nie śpi. Stara się utrudniać wybory za granicą, gdzie mieszkają tysiące Polaków i szkaluje naszych kandydatów, absolutnie pomijając swoje złodziejskie afery. Jak we śnie znikają przekręty Pisu i ciągle nikt nie mówi głośno o tym co się dzieje i co zrobiła aktualna władza ze Stadniną w Janowie, wyciętą Puszczą Białowieską, niepotrzebnie wykarczowaną Mierzeją Wiślaną i jak zlekceważyła problem Wirusa, piekąc sobie kolejne przekręty z respiratorami i maseczkami. Dlaczego nie punktuje się tego, że wszystko drożeje w strasznym tempie i tego, że z naszych podatkowych pieniędzy wypłaca się 500+? Że wydatki Rządu na luksusy typu limuzyny, czy pensje, premie, oraz odprawy dla niekompetentnych, zwalnianych kolegów, są bizantyjsko wysokie. Że pedofilia w kościele ciągle jest nie karana adekwatnie do czynu. ITD. Jedyną metodą na skończenie tej farsy, jaką fundują nam rządzący jest pójście na wybory, traktując to jako wyróżnienie i prawo każdego obywatela. Dlatego o tym piszę, bo wiele razy spotkałam się z całkowitym niezrozumieniem sprawy, przez wydawało by się inteligentnych znajomych, którzy nie widzą tego co ja i podobni do mnie, zaangażowani w przyszłość naszego kraju ludzie. Nie mogę się doczekać niedzieli, bo wierzę, że moje czarnowidztwo, zostanie zmiecione przez mega frekwencję. Może się uda wygrać w I turze. Ale by było!   

 

Przykro nam, ale dodawanie komentarzy jest zablokowane